Şirketimiz SHIP LOJİSTİK A.Ş. olarak öncelikle sektöre konteyner taşımacılığı faaliyeti ile başlamıştır. Gelişen hizmet ağının bir parçası olmak adına door to door mantığıyla müşterilerin hizmet anlayışına yeni bir yüz katarak azami iletişim ağıyla maksimum hizmet vereceğimiz SHIP GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş. şirketimiz ile gümrük müşavirliği hizmetine başlamıştır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşterilerin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerinde yanıt verecek şekilde sürekli olarak teknolojik alt yapı ve yeniliklere öncelik vermiş ve bu konuda sektöründe öncü olmuştur. Şirketimiz gelecekte de gerek milli, gerekse uluslararası müşterilerine en üst standartlarda hizmet verebilmek için hizmet anlayışı, alt yapı, insan kaynağı, teknoloji, finansal yapı alanlarında yaratıcı ve yapıcı bir iç eleştiri anlayışı ile devamlı yenileşme ve geliştirmeyi ve böylece uzun yıllar her koşulda hizmet sunacak sürdürülebilir bir kurumsal yapı ile faaliyetlerine devam etmeyi hedeflemektedir.

Birlikte üretmenin gücüne inanırız...
Çalışanlarımız en büyük gücümüzdür. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görür ve bu çerçevede potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı bir şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya çalışırız.

Güvenilir, şeffaf ve açığız...
Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz...
Yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veririz. İnovasyon (yenilik), teknoloji, tasarım ve Ar-Ge’ye yatırım yapar, ülkemizde değişimin öncüsü, ilklerin adresi olmak için çalışırız.

Dürüstlük
Ticari faaliyetlerimizde ve tüm iş süreçlerimizde doğruluk, dürüstlük ve adalet öncelikli değerlerimizdir.

Sorumluluklarımız
Yasal Sorumluluklarımız Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız Çalışanlarimıza Karşı Sorumluluklarımız Hissedarlarımıza Karşı Sorumluluklarımız Tedarikçi ve İş Ortaklarına Karşı Sorumluluklarımız Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız Topluma ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklarımız

Bilgi Gelecek

SERTİFİKALARIMIZ

Sertifika
Sertifika
Sertifika
Sertifika
Sertifika